Main menu

Montaż anten

montaż anten łódź anteny dvb-t łódź

Anteny Łódź – montaż, ustawienie, instalacja

Proponujemy Państwu kompleksowe usługi związane z montażem anten satelitarnych oraz anten DVB-T (telewizja cyfrowa) w Łodzi i okolicach. Nasza oferta przygotowana jest z myślą zarówno o klientach indywidualnych, jak i o dużych przedsiębiorstwach lub wspólnotach mieszkaniowych.

MONTAŻ I INSTALACJA

Szybko, sprawnie i precyzyjnie zajmiemy się:

  • instalacją anten satelitarnych platform cyfrowych, takich jak NC+, Cyfrowy Polsat, Orange, Telewizja na Kartę,
  • montażem anten DVB-T do odbioru programów cyfrowej telewizji naziemnej,
  • pomiarami i dokładnym ustawieniem anteny,
  • naprawą uszkodzonej instalacji antenowej,
  • zaprogramowaniem opcji multiroom,
  • kompleksowym wdrożeniem instalacji multiswitch – w domach jednorodzinnych, hotelach, szkołach, szpitalach…

Zdaj się na wieloletnie doświadczenie! Zapewniamy wysoką jakość wykonanej usługi oraz atrakcyjną cenę – dzięki rzetelnemu doradztwu jak najlepiej dostosowaną do Państwa możliwości.

ANTENY POKOJOWE

Oprócz montażu anten zewnętrznych oferujemy również podłączenie anteny pokojowej. Jest to alternatywa dla anteny DVB-T, dzięki której można odbierać naziemną telewizję cyfrową bez instalacji anteny na zewnątrz. Jest to jednak rozwiązanie mniej pewne – dlatego proponujemy Państwu próbne, bezpłatne podłączenie anteny pokojowej! Jeśli antena nie będzie spełniać Państwa oczekiwań, nie będą Państwo narażeni na koszty jej zakupu.

POTRÓJNA GWARANCJA RZETELNOŚCI

  1. Po pierwsze – w czasie montażu i ustawiania anteny wykorzystujemy profesjonalne mierniki sygnału z jednoczesnym podglądem obrazu, który umożliwia Państwu na bieżąco ocenić jakość wykonywanej usługi.
  2. Po drugie – instalujemy tylko sprawdzone i wysokiej jakości produkty pochodzące od najlepszych producentów (Sharp, Fuba, Technisat, Triax, Inverto, Terra). To pewność trwałości i dobrego, pozbawionego zakłóceń odbioru.
  3. Po trzecie – udzielamy Państwu 24-miesięcznej gwarancji na antenę oraz jej montaż. Istnieje również możliwość przedłużenia jej nawet do 10 lat – w tym celu sporządzamy dodatkową umowę na konserwację instalacji antenowej. Konserwacja obejmuje sprawdzenie umocowania anteny, skorygowanie jej ustawienia, kontrolę stanu połączeń, a także pomiar sygnału (z anteny, po wzmacniaczu lub multiswitchu oraz przy odbiorniku telewizyjnym).

Masz pytania?
Zapoznaj się z naszym działem porad albo skontaktuj się z nami.
Możliwe, że jeszcze dziś będziemy w stanie przyjechać i pomóc!

Montaż i ustawienie anteny – Łódź
W obrębie miasta dojeżdżamy za darmo!